starostwo powiatowe ostrzeszów

i

Autor: Jagoda Lis

W Ostrzeszowie szybko i sprawnie zarejestrujesz swoje autko!

2022-06-21 8:30

Zamiast kilku godzin w kolejce - kilka minut, by zarejestrować swój pojazd. Pod warunkiem, że zrobimy to przez internet. Mieszkańcy Ostrzeszowa coraz częściej wybierają tę formę, a to znacznie ułatwia załatwienie sprawy. A przede wszystkim powoduje, że nie trzeba czekać w kolejce, by umówić się na konkretną godzinę.

Kilka godzin w kolejce, albo kilka minut przez internet i gotowe! Wszystko zależy od nas. Ostrzeszowianie coraz częściej wybierają drogę elektroniczną i zamiast kilku godzin w kolejce, rejestrują swój pojazd kilka minut. Warto jednak pamiętać, że by to zrobić, trzeba zdążyć w przeciągu 30 dni - inaczej można słono zapłacić.

Taka forma umawiania się na rejestrację pojazdów jest coraz bardziej popularna i coraz częściej wykorzystywana przez mieszkańców. Daje to ogromny komfort. Można wybrać dogodną dla siebie datę i godzinę i przyjść, dosłownie 5-10 minut przed wyznaczonym terminem. Po upływie godziny, na którą było się umówionym jest się pierwszym w kolejce do okienka. Powoduje to, że czas oczekiwania jest naprawdę bardzo krótki - mówi Sławomir Gajewski, kierownik Wydziału Komunikacji starostwa powiatowego w Ostrzeszowie.

Wydział Komunikacji w Ostrzeszowie jest czynny w poniedziałek od 7.30 do 14.45 i od wtorku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30.

Quiz. Jedzenie na literę A

Pytanie 1 z 18
Avocado to podstawowy składnik: