Wypadek pod Pisarzowicami

i

Autor: OSP Mąkoszyce/Fb

Wypadek pod Pisarzowicami - 3 osoby ranne

2021-11-10 11:41

Wypadek na drodze między Pisarzowicami, a Mąkoszycami. Dziś (10.11) nad ranem zderzyły się tam 3 samochody - dwa osobowe i autobus. Jak wynika z policyjnych kierowca Opla skręcając w lewo wymusił pierwszeństwo i zderzył się z prawidłowo jadącą z naprzeciwka Skodą. Siła zderzenia była tak duża, że Opel przemieścił się i uderzył w stojący na jezdni autobus.

Jak ustaliły służby sprawcą wypadku jest 59-letni mieszkaniec Kobylej Góry, który skręcając w lewo uderzył w jadącą z naprzeciwka Skodę. Nią podróżowały dwie osoby - 26-letni mieszkaniec Sycowa i 33-letnia kobieta. Siła zderzenia była tak duża, że Opel przemieścił się i uderzył w stojący na drodze autobus. Kierował nim 48-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra. Jemu i pasażerom autokaru nic się nie stało. 3 osoby jadące osobówkami zostały przetransportowane do szpitala. 

Muzeum Rzemiosła pokaże historię Józefa Cisowskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE