piast

i

Autor: FB UKS PIAST OSTRZESZÓW

SPORT

Wyjazdowa przegrana PIASTA z KTS - em Gliwice

2023-11-20 10:18

Znów się nie udało. Ostrzeszowski PIAST nie przerwał złej passy, która - przy walce z przeciwnikiem z Gliwic - ciągnie się za nim już od zeszłego sezonu. Tym razem wyjazdowy mecz zakończył się także na korzyść rywala. Po zaciętej walce tenisiści z Ostrzeszowa przegrywają 3:7.

To nie jest wymarzony sezon dla tenisistów z Ostrzeszowa. Po 8 rozegranych kolejkach PIAST ma na koncie zaledwie 3 zwycięstwa - i niestety taki sam bilans porażek.

W sobotnim - wyjazdowym - meczu z KTS - em Gliwice ostrzeszowianie przegrywają 3:7.

Przegrywamy na wyjeździe z zespołem KTS - u Gliwice. Już przed meczem zdawaliśmy sobie sprawę, jak trudna będzie to potyczka, bo w tamtym sezonie dwa razy przegraliśmy z zespołem z Gliwic 4:6. No i tym razem również okazaliśmy się słabsi. Drużyna KTS - u okazała się lepsza i - zasłużenie - wygrała 7:3. Walczyliśmy, staraliśmy się, natomiast przeciwnik był lepszy. Nie załamujemy się jednak i skupiamy się na tym, co dopiero przed nami. Widać ewidentnie, że ta liga w tym momencie jest dużo lepsza. Ze względu na wszystkie wzmocnienia, które nastąpiły w LOTTO SUPERLIDZE wielu zawodników, którzy wcześniej grali na tym poziomie, gra teraz w pierwszej lidze. I ten poziom tej pierwszej ligi jest zdecydowanie wyższy, dlatego też ta poprzeczka jest naprawdę wysoko postawiona  - mówi prezes UKS - u PIAST, Jarosław Krzywaźnia.

Podczas sobotniego starcia punkty dla ekipy PIASTA zdobyli Adrian Spychała (1), Michał Krzyżanowski (1), Kamil Nalepa (0,5) i Adrian Więcek (0,5). 

Szansa na odrobienie punktów i walkę o lepszą pozycję w ligowej tabeli - dopiero w grudniu, kiedy to PIAST zagra najpierw z ekipą z Frysztaka, a potem - z Lublina.

Miniony weekend ostrzeszowski PIAST nie może jednak tak do końca zaliczyć do tych - nieudanych. 

Wczoraj Adrian Spychała wywalczył tytuł i stanął na podium w II Grand Prix Wielkopolski Seniorów. W całym turnieju zawodnik ostrzeszowskiego PIASTA przegrał zaledwie jednego seta i zagwarantował sobie udział w Grand Prix Polski Seniorów, które zostaną rozegrane w Bilczy. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Patronem medialnym UKS PIAST jest Radio Eska.

Te polskie przesądy są dziwne. Znasz je?

Pytanie 1 z 11
Łuski karpia w portfelu zapewniają:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE