PIAST

i

Autor: FB UKS PIAST Poprawa Ostrzeszów

SPORT

UKS PIAST wraca na parkiet. Mecz już jutro!

2024-03-01 10:28

W tej rundzie są niepokonani. UKS PIAST ma na koncie serię siedmiu zwycięstw i - od początku roku - nawet lider ligowej tabeli nie był w stanie ich pokonać. Przed ostrzeszowianami kolejne wymagające starcie. Tym razem zmierzą się z BKS - em Stal Bielsko - Biała. I choć rywal zajmuje piąte miejsce w tabeli - to nie wolno go lekceważyć.

Sportowe emocje wracają do Ostrzeszowa. Już jutro - po dwutygodniowej przerwie UKS PIAST rozegra kolejny mecz.

Tym razem ich przeciwnikiem będzie BKS STAL BIELSKO - BIAŁA.

Tym razem do Ostrzeszowa przyjedzie drużyna BKS - u Stal Bielsko - Biała. Na pewno kolejny wymagający przeciwnik, piąta drużyna w tabeli. W tamtej rundzie mocno się z nimi męczyliśmy. Przegrywaliśmy już 3:5, dobra końcówka spotkania sprawiła, że zakończyliśmy to starcie remisem. Zdajemy sobie sprawę, że będzie to wymagający przeciwnik. Chociażby, lider rankingu pierwszej ligi - Szymon Kolasa, gra w tym zespole. Wiemy, że poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko. Mamy na koncie serię siedmiu zwycięstw, ale wiemy, że to kiedyś może się skończyć. Mamy nadzieję, że nie w najbliższą sobotę - mówi prezes klubu, Jarosław Krzywaźnia. 

Ostrzeszowianie w tej rundzie nie mają sobie równych. Do tej pory nie przegrali ani jednego meczu. Czy podtrzymają dobrą passę? Dowiemy się już jutro.

Początek starcia - o godz. 16:00. Patronem medialnym UKS - u PIAST jest Radio Eska.

Pamiętasz „Nianię” Franię? Spróbuj dopasować aktorów do ról w tym serialu!

Pytanie 1 z 10
Franię Maj zagrała: