auto

i

Autor: KPP Kępno

Tragedia pod Kępnem - zderzyły się 3 samochody, nie żyje 21-latek

2022-01-12 9:00

Jedna osoba nie żyje, a dwie inne - w tym dziecko - trafiły do szpitala. To skutek porannego wypadku na drodze krajowej numer 11 pod Kępnem. Z nieustalonych dotąd przyczyn 21-letni kierowca Audi znalazł się na lewym pasie drogi i uderzył w jadące prawidłowo Renault. Na to wszystko najechał Volkswagen Golf. 21-letni kierowca Audi zginął na miejscu.

Dziś (12.01) rano na drodze krajowej numer 11 w Siemianicach zderzyły się trzy samochody. 21-letni kierowca Audi nagle zjechał na przeciwległy pas i uderzył w prawidłowo jadące Renault, którym podróżowała 32-letnia kobieta i jej dzieci: 13 i 12-letnie. Na to wszystko najechał Volkswagen Golf, którym jechało dwóch mężczyzn: w wieku 37 i 30 lat. Sprawca wypadku - 21-latek, mieszkaniec Wieruszowa zginął na miejscu.

Zdarzenie miało miejsce po godzinie 6 rano, więc na pewno było ślisko. Tutaj u nas termometry wskazywały -3 stopnie, więc to już wiadomo, że droga była śliska. Natomiast nie wiemy i nadal ustalamy dlaczego ten mężczyzna był na lewym pasie. Takie ustalenia mamy dzięki relacji świadków. Ustalamy okoliczności i przyczyny.  

Mówi Rafał Stramowski z Komendy Policji w Kępnie.

Poszkodowane zostały dwie osoby - 32-latka i 13-letnie dziecko. Trafili do szpitala.

Jędrzychowice. Tu doszło do tragedii