auto

i

Autor: KPP Kępno

Tragedia pod Kępnem - zderzyły się 3 samochody, nie żyje 21-latek

2022-01-12 9:00

Jedna osoba nie żyje, a dwie inne - w tym dziecko - trafiły do szpitala. To skutek porannego wypadku na drodze krajowej numer 11 pod Kępnem. Z nieustalonych dotąd przyczyn 21-letni kierowca Audi znalazł się na lewym pasie drogi i uderzył w jadące prawidłowo Renault. Na to wszystko najechał Volkswagen Golf. 21-letni kierowca Audi zginął na miejscu.

Dziś (12.01) rano na drodze krajowej numer 11 w Siemianicach zderzyły się trzy samochody. 21-letni kierowca Audi nagle zjechał na przeciwległy pas i uderzył w prawidłowo jadące Renault, którym podróżowała 32-letnia kobieta i jej dzieci: 13 i 12-letnie. Na to wszystko najechał Volkswagen Golf, którym jechało dwóch mężczyzn: w wieku 37 i 30 lat. Sprawca wypadku - 21-latek, mieszkaniec Wieruszowa zginął na miejscu.

Zdarzenie miało miejsce po godzinie 6 rano, więc na pewno było ślisko. Tutaj u nas termometry wskazywały -3 stopnie, więc to już wiadomo, że droga była śliska. Natomiast nie wiemy i nadal ustalamy dlaczego ten mężczyzna był na lewym pasie. Takie ustalenia mamy dzięki relacji świadków. Ustalamy okoliczności i przyczyny.  

Mówi Rafał Stramowski z Komendy Policji w Kępnie.

Poszkodowane zostały dwie osoby - 32-latka i 13-letnie dziecko. Trafili do szpitala.

Jędrzychowice. Tu doszło do tragedii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE