dryfuje

i

Autor: Szefi - ,,Dryfuje'' / klip YT

MUZYKA

Szefi wraca z nowym kawałkiem! Czy ,,Dryfuje'' będzie HITEM?

2024-04-16 16:00

Szefi nie zwalnia tempa. Kilka miesięcy temu raper wypuścił numer - ,,Z życiem nam do twarzy''. Teledysk odbił się szerokim echem, bo kręcony był przy pomocy uczniów jednej z ostrzeszowskich szkół. Teraz muzyk wraca z nowym kawałkiem, w którym dość mocno się odsłania. Czy ,,Dryfuje'' podbije listy przebojów?

Co słychać u Szefiego? Jak zawsze sporo się dzieje. 

Raper wypuścił właśnie najnowszy kawałek, do którego klip kręcony był w Pałacyku Książąt Radziwiłłów w Antoninie. Tym razem to mocno emocjonalny kawałek o tym, co dzieje się u muzyka.

Nowy singiel, nowy utwór, nowy teledysk. Sam plan filmowy, sceny, które widać na ekranie kręcone były w Pałacyku Książąt Radziwiłłów w Antoninie. Utwór chciałem wrzucić już przed feriami, ale w międzyczasie pojawiło się kilka kwestii i zaczęliśmy nagrywać dopiero po - feriach. Ten utwór jest takim stonowaniem po poprzednich. Zjechaliśmy trochę z tempa. Numer mówi o tym, co teraz się u mnie dzieje - mówi Patryk Szewczyk.

Cały czas czekamy na pierwszą płytę rapera. Muzyk w swoim dorobku ma już kilka kawałków, które - w czerwcu będziemy mogli usłyszeć na żywo. Patryk jest jedną z gwiazd, które zagrają podczas tegorocznych Dni Ziemi Ostrzeszowskiej.

Cieszę się, że mam taką możliwość, bo przecież po to to robię. Po to nagrywam, by móc grać te koncerty, wyjść do ludzi na żywo. Dla mnie na pewno jest to duża szansa, możliwość pokazania się. Być może będzie szansa, by złapać się gdzieś za kulisami, porozmawiać, wymienić namiarami. Cieszę się tą możliwością. Tym też, że będę mógł rozgrzać naszą publikę przed koncertem takiego rapera, jakim jest AVI, którego sam, nie ukrywam - jestem fanem - dodaje Szefi.

To nie jedyny projekt, w który zaangażował się raper. Oprócz tej - muzycznej przygody już wkrótce Szefi rozpocznie romans ze światem filmu. 

Nie chciałbym zdradzać zbyt wiele, ale będę miał możliwość - w paru punktach - uczestniczenia w filmie Jakuba Zadki. Raz, pod względem muzycznym, wykorzystane w nim będą moje utwory, a dwa - będę grać tam krótki epizod - mówi Patryk.

Cały czas sporo się dzieje. My czekamy na kolejny kawałek (który też już wkrótce pojawi się w necie), a na razie - posłuchajcie ,,Dryfuje'' i całej rozmowy z Patrykiem.

Miłego odsłuchu ;)

Szefi wraca z nowym numerem. Czy ,,Dryfuje'' będzie hitem?

Quiz: Klasyki polskiego rapu. Tego słuchały tysiące ludzi. Sprawdź, jak dobrze znasz rapowe kawałki

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst: "Ciemno już, zgasły wszystkie światła..." (Peja "Głucha noc")
Peja - Głucha noc