KPP Kępno

Autor: KPP Kępno St. post Rafał Stramowski, Bieg Rzeźnika

Rzecznik policji w Kępnie wystartował w jednym z najtrudniejszych biegów górskich

2020-06-16 22:46

Rafał Stramowski – Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie wystartował w legendarnym i jednym z trudniejszych biegów górskich w Polsce. Kępiński policjant zmierzył się z tzw. trasą „Rzeźnik Sky” w Bieszczadach. Liczy ona 51 km. Zajął 9 miejsce na tej trasie i 36 w kategorii OPEN. Mundurowy tempa nie zwalnia i już w lipcu planuje start na dystansie aż 110 km!

Impreza biegowa odbyła się ramach VI Festiwalu Biegu Rzeźnika 2020 w Bieszczadach. Rafał Stramowski 51 km pokonał w 8 godzin, co pozwoliło mu ukończyć rywalizację w kategorii M-30 na bardzo wysokim 9 miejscu. Jednocześnie w kategorii Open zajął on 36 miejsce na startujących w tym biegu 300 uczestników. To jednak nie koniec wyzwań.

Dla naszego policjanta udział w tym biegu był jednym z etapów przygotowań do Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich, gdzie 17 lipca 2020 roku, nasz funkcjonariusz wystartuje na ekstremalnym dystansie 110 km.