cross

i

Autor: Powiat ostrzeszowski

Ruszyły zapisy do Crossów Ostrzeszowskich! Impreza już 24 kwietnia

2022-03-30 10:01

To będzie święto sportu w Ostrzeszowie. Już 24 kwietnia po raz 56. odbędą się Crossy Ostrzeszowskie. Organizatorzy przygotowali 16 biegów m.in bieg open na 5 km, biegi dzieci i młodzieży czy marsz nordic walking. Jeżeli macie ochotę wziąć udział w imprezie to najpierw trzeba się zapisać. Rejestracja właśnie ruszyła.

Crossy Ostrzeszowskie wracają po pandemicznej przerwie. Zawody odbędą się już 24 kwietnia. I właśnie ruszyły zapisy na biegi. Organizatorzy zaplanowali 16 biegów, w których udział wezmą przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Odbędą się także bieg open na 5 km i marsz nordic walking na 3 km. W tegorocznej edycji zabraknie najważniejszego biegu czyli półmaratonu. 

Organizatorzy spotkali się już także z policją, strażą pożarną i miejską, by służby w dniu zawodów zadbały o bezpieczeństwo biegaczy. Wszystko dopinane jest na ostatni guzik.

Kwestie zabezpieczenia medycznego, parkowania oraz sprawy porządkowe są istotnym elementem organizacji imprezy, tym bardziej, że organizatorzy spodziewają się nawet półtora tysiąca biegaczy.

Informują organizatorzy. 

Ceremonia otwarcia 56. Crossów odbędzie się na stadionie im. Janusza Kusocińskiego o godzinie 10:00. Zapisy na biegi TUTAJ. Imprezę medialnie wspiera Radio Eska.

Wystawa multimedialna Van Gogh
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE