wiejska

i

Autor: Patryk Jędrowiak/fb

Drogi

Ostrzeszów. Ulga dla kierowców. Remont ulicy Wiejskiej skończony!

2023-06-09 8:34

Wiejska w Ostrzeszowie już całkowicie przejezdna. Zakończył się długi remont ulicy, w ramach którego zmodernizowano sieć wodno-kanalizacyjną, zbudowano chodniki i położono nowy dywanik asfaltowy. Kierowcy mogą odetchnąć. Ale tylko na chwilę, bo szykują się kolejne remonty w mieście.

Kierowcy powinni być zadowoleni. Remont Wiejskiej w Ostrzeszowie zakończony.

Po kilku miesiącach prac drogowcy zeszli z tej drogi i cała trasa jest już przejezdna.

W ramach prac zmodernizowano już sieć wodno-kanalizacyjną, wybudowano chodnik i położono nowy asfalt.

Ale to nie koniec inwestycji drogowych w Ostrzeszowie. Najbliższe miesiące to modernizacja ulic: Chmielnej, Garncarskiej i Piekary. I tu również szykują się spore utrudnienia. Umowa z wykonawcą jest już podpisana.

- W ramach prac wykonana zostanie nie tylko nowa nawierzchnia, ale także sieci wodociągowe oraz kanalizacyjne - informuje burmistrz Ostrzeszowa Patryk Jędrowiak. - Okres realizacji zamówienia to 6 miesięcy. Wykonawca będzie w najbliższym czasie bezpośrednio kontaktować się z mieszkańcami i firmami zlokalizowanymi przy ulicach objętych przebudową, informując o kalendarzu prac i ewentualnych utrudnieniach. W najbliższym czasie ogłoszony zostanie także przetarg na przebudowę ulicy Kaliskiej, co stanowić będzie kontynuację wyżej opisanych prac.

Tak więc cierpliwości!

Quiz, czy poradzisz sobie w życiu bez prądu?

Pytanie 1 z 9
Bez czego nie wyobrażasz sobie życia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE