krew wośp

i

Autor: ostrzeszow.pl

Oddaj krew dla WOŚP - zachęca ostrzeszowski oddział Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa

2022-01-25 12:30

​Orkiestra pod batutą Jurka Owsiaka zagra już w najbliższą niedzielę (30.01). Ale podzielić się sercem i tym bezcennym lekiem można już teraz. Ostrzeszowski oddział Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zachęca, by oddać krew dla Wielskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbiórka trwa do 28 stycznia.

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę, ale wcześniej w tygodniu już można zrobić coś dobrego. COŚ co może uratować zdrowie albo nawet życie. Krwiodawstwo w Ostrzeszowie akcję oddawania krwi będzie prowadzić jutro (26.01) od 8:30 do 13:00, a w czwartek i piątek od 7:30 do 13:00. Dawcami mogą być osoby w wieku od 18 do 65 lat. Przed przyjściem trzeba zjeść lekki posiłek, a dzień wcześniej wskazane jest wypicie 2 litrów wody. Na ten moment w banku krwi mocno brakuje grup ujemnych, ale bardzo mile widziane są również osoby z dodatnim czynnikiem.

Sonda
Czy oddawałeś/aś kiedyś krew?
WOŚP - ESKA licytacja G20
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE