grzesiak

i

Autor: az

Kickboxing

Michał Grzesiak i jego zawodnicy na Mistrzostwach Polski

2024-02-27 12:23

Ma na swoim koncie trzy tytuły mistrza świata, dwa mistrza Europy i osiem mistrza Polski I po ten ostatni chce sięgnąć ponownie. Michał Grzesiak, założyciel klubu RESPECT, utytułowany zawodnik kickboxingu już w weekend wystartuje w mistrzostwach Polski w Mińsku Mazowieckim. Stoczy najprawdopodobniej dwie walki w formule kick light.

Do 10 raz razy sztuka. Jeśli w tym roku się uda, a za rok będzie pozwalało zdrowie to może spróbuje zdobyć tą dziesiątek tytułów. Ale jeśli chodzi o amatorskie sporty to nie ma takiego ryzyka kontuzji - mówi Michał Grzesiak - Każde zawody znaczą dla mnie bardzo dużo, bo w każdych staram się dobrze wypaść i zdobyć złoty medal. Robię to, co kocham, już bez presji, że coś muszę, że ma coś udowodnić. Osiągnąłem to, co chcę i teraz możemy się też tym bawić. Ale oczywiście dołożyłem wszelkich starań i przygotowań, aby to złoto znowu zagarnąć.

respect

i

Autor: fb michał zawadzki

W Mistrzostwach Polski wystartuje też dwóch młodych zawodników z Klubu RESPECT, podopiecznych Michała Grzesiaka - Michał Zawadzki i Filip Sójka. 

To jest ważny moment dla mnie jako zawodnika, ale też jako trenera - mówi Michał Grzesiak - Jedziemy większą ekipą, w której jest choćby Filip Sójka, powołany do kadry juniorów. Debiutować na zawodach tej rangi będzie Michał Zawadzki, którego kategoria jest mocno obsadzona więc przed nim duże wyzwanie. Fajna ekipa, więc możemy sobie wzajemnie pomagać w narożniku. 

respect

i

Autor: fb Michał Grzesiak Filip Sójka
respect

i

Autor: fb Michał Grzesiak Michał Zawadzki

Mistrzostwa Polski w Mińsku Mazowieckim potrwają przez cały weekend. Patronem medialnym Michała Grzesiaka i jego klubu RESPECT jest Radio Eska.

respect

i

Autor: az
Źródło: Michał Grzesiak i jego zawodnicy na Mistrzostwach Polski