UKS PIAST

Autor: FB UKS PIAST POPRAWA OSTRZESZÓW

Fenomenalny pokaz ducha walki i kolejne zwycięstwo ostrzeszowskich tenisistów!

2022-11-21 8:00

UKS PIAST zalicza kolejny sukces. Ostrzeszowianie tym razem na wyjeździe pokonali drużynę ze Zduńskiej Woli, kończąc spotkanie wynikiem 6:4. Zacięta walka trwała do ostatniej minuty meczu - i ostatecznie rozegrała się na korzyść zawodników z Ostrzeszowa.

Kolejne dwa punkty trafiają na konto ostrzeszowskich zawodników.

Dobra passa UKS PIAST cały czas trwa. Tym razem zawodnicy w wyjazdowym meczu pokonali 6:4 plasujący się na 10. miejscu w ligowej tabeli IKS Start Zduńska Wola. Zacięta walka trwała do ostatnich minut spotkania - ostrzeszowianie po raz kolejny pokazali ducha walki. Po grach deblowych UKS PIAST przegrywał 2:4. Sytuacja zmieniła się po rozegranych singlach - które wygrali zawodnicy z Ostrzeszowa.

Punkty dla ostrzeszowian zdobyli Grzegorz Adamiak (2), Paweł Piotrowski (2), Łukasz Nadolski (1) i Adrian Spychała (1).

Po sobotnim spotkaniu UKS Piast pozostaje na 3. pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 11 punktów.

Szansa na zdobycie kolejnych punktów - dopiero 10 grudnia. To wtedy UKS Piast zmierzy się z LKS Odra Głoska w ramach 8. kolejki pierwszej ligi tenisa stołowego.

Patronem medialnym ostrzeszowskich tenisistów jest Radio Eska.

Ile powinieneś zarabiać? Sprawdź, czy warto iść po podwyżkę!