FB GR

i

Autor: Fb Garażowy Raj

MUZYKA - POSŁUCHAJ

Garażowy Raj z niespodzianką dla fanów. Ekipa wypuściła nowy kawałek!

2024-03-30 9:00

Na koncercie jest wesoło. To tytuł najnowszego singla zespołu Garażowy Raj, do którego chłopaki zmontowali też teledysk. Jeśli dobrze się przyjrzycie, to być może odnajdziecie w którymś z ujęć swoją - albo znajomą twarz. Bo sam klip to zlepek koncertowych i zakulisowych scen.

Energetycznie i elektryzująco. Tak w skrócie można opisać najnowszy utwór zespołu Garażowy Raj, do którego właśnie pojawił się teledysk. I jeśli dobrze się przyjrzycie - to być może na klipie odnajdziecie znajome twarze. Bo to zlepek koncertowych ujęć - w tym z tegorocznego finału WOŚP w Ostrzeszowie, gdzie chłopaki dali niezły popis rock and rollowego grania. I właśnie o taką energię w tym wszystkim chodzi.

Premiera była w poniedziałek 18 marca. Na klipie jest zlepek filmów z naszych różnych koncertów i też zlepek filmów z sytuacji z zaplecza, z całej otoczki jaka towarzyszy nam podczas nagrywania utworów i przygotowywania się do koncertów. Przeważnie to śmieszne historie. Najważniejsza w tym wszystkim jest ta atmosfera, która towarzyszy nam i naszym słuchaczom na koncertach, można się pobawić, poskakać - i jest super - mówią Pelikan i Wojtas.

Kawałek ,,Na koncercie jest wesoło'' to numer promujący najnowszą płytę zespołu. I choć jeszcze nieoficjalnie to - chłopaki zapowiadają, że już wkrótce będzie można usłyszeć ich na żywo. I to nie tylko ze znanymi, ale i nowymi kawałkami. 

Posłuchajcie, co o samym numerze mówi Garażowy Raj ;)

Garażowy Raj wypuścił nowy numer! Na koncercie jest wesoło ;)

Quiz Lady Pank, Perfect czy Lombard. Czyj to utwór? Rockowe lata 80.

Pytanie 1 z 20
Na początek łatwizna. "Autobiografia" to kawałek grupy: