wośp

i

Autor: FB WOŚP

WOŚP

Dołącz do JURKOWEJ ORKIESTRY. Zostań wolontariuszem WOŚP

2023-11-29 12:34

,,Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!'' To hasło tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która 28 stycznia zagra już po raz 32. Jeśli chcielibyście wesprzeć fundację, to możecie dołączyć jako wolontariusze w sztabie ostrzeszowskim. Ale UWAGA - liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć.

Gramy i pomagamy do końca świata i jeden dzień dłużej. Trwa rejestracja wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie ostrzeszowskim.

Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona - a pierwsi chętni już są.

Już jest uruchomiony nabór do sztabu ostrzeszowskiego WOŚP. Po kilku dniach jest już ok. 30 zgłoszonych osób, a liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do szybkiej rejestracji. Robimy to WYŁĄCZNIE poprzez platformę internetową. Trwa to dosłownie 5-10 minut. Każdy wolontariusz otrzyma potwierdzenie zgłoszenia drogą e - mailową, potem dostanie informację o spotkaniu organizacyjnym, na którym będą rozdawane pakiety - no i co najważniejsze - orkiestrowa puszka - mówi Michał Szmaj, dyrektor Ostrzeszowskiego Centrum Kultury.

Dołączyć może DOSŁOWNIE każdy - wystarczą chęci i gorące serducho. Nie czekajcie - wystarczy kilka kliknięć i ... gotowe!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia. Motto tegorocznej edycji zbiórki to ,,Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!''

ock

i

Autor: Ostrzeszowskie Centrum Kultury

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Co o niej wiesz? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
W którym roku powstała Fundacja WOŚP?