wystawa

i

Autor: pixabay.pl

SZTUKA

Czym zainspirują Cię INSPIRACJE Klaudiusza Pohla? To już ostatni moment, żeby to sprawdzić [ZDJĘCIA]

2023-03-22 11:00

Luźno o otaczającej nas rzeczywistości. Tak w skrócie można opisać najnowszą wystawę akwareli Klaudiusza Pohla w Ostrzeszowskim Centrum Kultury. To swoiste przemyślenia autora i obrazy codzienności. I to już ostatni moment żeby ją zobaczyć. Ekspozycja w Galerii w Ramach Piętra czynna będzie tylko do najbliższego poniedziałku.

To już ostatni moment, by wyskoczyć do Ostrzeszowskiego Centrum Kultury i zobaczyć najnowszą wystawę akwareli Klaudiusza Pohla - ostrzeszowianina, byłego wojskowego, który dopiero w dorosłym życiu odnalazł w sobie pasję do malowania. Jego determinacja, kunszt i ogromny talent sprawiły, że artysta dostał się do Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich - co jest nie lada wyczynem nawet dla najlepszych absolwentów ASP.

Wystawa INSPIRACJE nie ma motywu przewodniego. Ekspozycja mówi o otaczającej nas rzeczywistości.

Na wystawie Klaudiusza Pohla są INSPIRACJE. Autor specjalnie nie nadawał motywu przewodniego wystawy żeby móc pokazać, jak różnorodne rzeczy maluje na przestrzeni ostatnich kilku lat. Znajdziemy na pewno obrazy miasta, uliczek, krajobrazy, pejzaże, obrazy człowieka. Jest tu także autoportret artysty pn. ,,Muzy''. Na wystawie znajdziemy także opis dzisiejszego świata, także na pewno skłania ona do refleksji, a przede wszystkim zachwyca kunsztem - mówi Michał Szmaj, dyrektor Ostrzeszowskiego Centrum Kultury. 

Ekspozycja INSPIRACJE w Galerii w Ramach Piętra w Ostrzeszowskim Centrum Kultury czynna będzie tylko do najbliższego poniedziałku.

rgs

i

Autor: JL
gdfs

i

Autor: JL
dfn

i

Autor: JL
rwearstdhf

i

Autor: JL
sdf

i

Autor: JL
kjhg

i

Autor: JL
hgfd

i

Autor: JL

QUIZ PRL: Mąż jest z zawodu dyrektorem. Pamiętasz te zawody?

Pytanie 1 z 10
Pegeery dawały pracę „wioskowym głupkom”, ponieważ: