golf

i

Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Będzie boisko do mini-golfa w Ostrzeszowie? Na razie są WIZUALIZACJE - ZOBACZCIE!

2021-11-12 8:55

Ostrzeszów chce jeszcze bardziej uatrakcyjnić mieszkańcom oraz gościom pobyt na terenie ośrodka rekreacji KąpieLOVA. Pojawił się więc pomysł wybudowania przy Zaciszu boiska do mini-golfa. Powstały już wizualizacje, a teraz miasto szuka wykonawcy prac projektowych. Jak będzie wyglądać park golfowy? Zobaczcie!

Wszystko wskazuje na to, że mini kompleks golfowy powstanie w Ostrzeszowie. Miasto właśnie rozpoczęło poszukiwania projektanta inwestycji. Ta miałaby powstać przy restauracji Zacisze, na terenie ośrodka KąpieLOVA. Według koncepcji wybudowanych zostanie kilka stanowisk do gry w golfa, będą też nowe ścieżki otoczone zielenią, ławki, latarnie i pergola. Projekt miałby powstać jeszcze w tym roku. Wykonawca na jego realizacje ma czas do 20 grudnia. Ostrzeszów na ten etap chce maksymalnie wydać 130 tys. zł.

Wizualizacja boiska do mini-golfa w Ostrzeszowie

i

Autor: Archi Ogrody Ostrzeszów
Wizualizacja boiska do mini-golfa w Ostrzeszowie

i

Autor: Archi Ogrody Ostrzeszów
Sonda
Czy boisko do mini-golfa jest potrzebne w Ostrzeszowie?
Policjanci z grupy SPEED szkolili się na torze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE