Antek Witkowski

Autor: FB UKS PIAST Poprawa Ostrzeszów

SPORT

Witkowski na medal! Piękny występ zawodnika UKS - u PIAST w Grand Prix Polski Seniorów

2024-09-23 8:45

Jest jednym z najlepszych w Polsce. Debiutujący w barwach UKS - u PIAST Ostrzeszów Antek Witkowski - na podium - wraca z Grand Prix Polski Seniorów, które w weekend rozgrywane było w Krakowie. Zawodnik UKS - u zajął w nim trzecie miejsce. I to najwyższa lokata w 30 - letniej historii klubu.

Piękne początki i rewelacyjny wynik zawodnika ostrzeszowskiego PIASTA. Debiutujący w klubowych barwach Antek Witkowski wraca z medalem z Grand Prix Polski Seniorów.

Niesamowity występ Antka Witkowskiego. Pewnie zaskoczył wszystkich nas, bo wiedzieliśmy, że to na pewno klasowy zawodnik i bardzo duże wzmocnienie naszej drużyny. Natomiast, nikt tego trzeciego miejsca nie zakładał. Dla nas najlepszym wynikiem było zajęcie 13 miejsca w Polsce, a teraz Antek zajął miejsce 3, pokonując zawodników z Lotto Superligi - chociażby Alana Kulczyckiego, Grzegorza Felkela. I bardzo blisko był tego, żeby awansować do finału, bo przegrał nieznacznie mecz o awans 3:4 i 9:11 z kolejnym zawodnikiem z Lotto Superligi, Tomaszem Kotowskim z Energi Manekin Toruń. Ten występ trzeba uznać jako rewelacyjny, na pewno to spora sensacja i bardzo nas to cieszy, bo to dobry prognostyk przed ważnymi meczami ligowymi w październiku - mówi prezes UKS - u PIAST, Jarosław Krzywaźnia.

Dobry start zaliczył też Adrian Spychała.

Nie możemy też zapominać o dobrej formie Adriana Spychały, bo zajął on miejsca w przedziale 21 - 24. To naprawdę też solidny występ naszego etatowego zawodnika. Cieszymy się, że on też rozegrał naprawdę dobre zawody, bo ograł chociażby Jana Zandeckiego z Akademii Zamość z Lotto Superligi. Także naprawdę, Antek - historyczny występ, nikt z naszego klubu nigdy tak wysoko nie zaszedł, ale też nie możemy zapominać o Adrianie, który zagrał naprawdę równe i solidne zawody - dodaje Jarosław Krzywaźnia.

Jeśli chodzi o rozgrywki ligowe, najbliższy mecz UKS PIAST zagra 5 października. Ostrzeszowianie na wyjeździe zmierzą się z Palmiarnia ZKS Zielona Góra I.

Patronem medialnym UKS - u jest Radio Eska.

Którym Koziołem z "Ranczo" jesteś? Sprawdź, kogo przypominasz!