CzechCup

i

Autor: Akademia Czech

Turniej piłkarski CZECH CUP już w ten weekend w Ostrzeszowie!

2021-12-08 15:27

Szlifują talenty cały czas, a teraz przyszła pora na zmierzenie się w dużym turnieju. Przed młodymi piłkarzami z Ostrzeszowa - i nie tylko - spore wyzwanie. Już w najbliższy weekend 11 i 12 grudnia odbędzie się w Ostrzeszowie turniej piłkarski Czech Cup, który organizuje Akademia Czech.

Młodzi piłkarze z Ostrzeszowa - ale nie tylko - będą rywalizować na boiskach już w najbliższy weekend. 11 i 12 grudnia odbędzie się turniej Czech Cup, który organizuje Akademia Czech. Impreza odbędzie się w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 2 w Ostrzeszowie. W zawodach weźmie udział dużo mocnych drużyn.

Możemy pochwalić się dość dużym osiągnięciem, bo zaprosiliśmy drużyny Lecha Poznań, KKS-u Kalisz, Iskry Kochlice, Zagłębia Lubin, Akademii KAO i z naszych tutaj okolicznych, ościennych miejscowości: Akademii Reissa z Kępna czy Akademii Reissa z Kobylej Góry. Myślę, że to jest dobra, silna obsada.

Mówi organizatorka turnieju Katarzyna Hendrysiak

Dla najlepszych drużyn będą nagrody. Organizatorzy przyznają także wyróżnienia indywidualne.

Każde dziecko dostanie medal za udział, natomiast starsze dzieci zajmują miejsca punktowane i tam mamy już dyplomy i puchary. W każdej kategorii wiekowej mamy statuetki dla najlepszego piłkarza, bramkarza i króla strzelców.

dodaje Katarzyna Hendrysiak.

Warto przyjść i dopingować młodych piłkarzy. A TU znajdziecie więcej szczegółów -> https://www.facebook.com/events/1062570937656775?ref=newsfeed

Co warszawiacy lubią w swoim mieście?