Sukcesy ostrzeszowskich tenisistów

i

Autor: UKS Piast Poprawa Ostrzeszów Sukcesy ostrzeszowskich tenisistów

TENIS STOŁOWY

Sukcesy ostrzeszowskich tenisistów

2023-09-18 15:28

​To był weekend pełen sukcesów dla tenisistów z Ostrzeszowa. Pierwszoligowcy na wyjeździe pokonali ekipę KSTS Mosir Krosno 9:1. Sukces odnieśli także trzecioligowcy i gracze 6. ligi.

Pierwszoligowy zespół z Ostrzeszowa pokonał KSTS Mosir Krosno 9:1. Ten mecz od początku przebiegał pod nasze dyktando. Mówi nam Jarosław Krzywaźnia, prezes UKS Piast Poprawa Ostrzeszów.

Już po 6 grach wiedzieliśmy, że komplet punktów pojedzie do Ostrzeszowa. Wygrywaliśmy 6:0. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 9:1. Cieszy wysoka dyspozycja wszystkich zawodników. I tutaj na pewno dla nas bardzo ważne rozpoczęcie tego sezonu. 4 punkty po dwóch meczach.

Zawodnicy 3. ligi wygrali z Gromem Przyranie.

Jeżeli chodzi o 3. ligę to tutaj bardzo się cieszymy, bo mamy wysoki wynik 11:3. Pojechaliśmy na ten mecz w dosyć eksperymentalnym składzie. Mimo wszystko udało nam się taki dobry wynik uzyskać - dodaje Jarosław Krzywaźnia.

Tenisiści 6. ligi zremisowali z UKS Prosna Grabów II 9:9.

Rozpoczęliśmy rozgrywki 6. ligi. I notujemy 9:9. Wynik z UKS Prosna Grabów 2.  Cieszy nas to, bo ten nasz szóstoligowy zespół jest głównie po to, aby nasi adepci mogli się ogrywać.

Kciuki za ostrzeszowskich tenisistów trzyma Radio Eska.

QUIZ: Kultowe gry komputerowe – czy rozpoznasz grę po zdjęciu?

Pytanie 1 z 11
Na zdjęciu widać screen z gry:
Na zdjęciu widać screen z gry: