spotkaj

i

Autor: UKS Piast Poprawa Ostrzeszów

SPORT

Spotkaj się z MISTRZEM - ponownie w Twojej szkole

2023-11-16 7:33

To już dziś! Miłośnicy tenisa stołowego na ten event musieli trochę poczekać, ale .. w końcu się doczekali. Po długiej przerwie wraca cykl warsztatów SPOTKAJ SIĘ Z MISTRZEM. To cykliczna impreza organizowana przez UKS Piast Ostrzeszów, na którą zapraszani są najwybitniejsi - i najlepsi zawodnicy tenisa stołowego.

Po dłużej przerwie wraca popularny cykl warsztatów - SPOTKAJ SIĘ Z MISTRZEM, organizowanych przez UKS PIAST POPRAWA OSTRZESZÓW. Tym razem jednak tenisiści odwiedzą nie tylko - tak jak dotychczas - Szkołę Podstawową nr 1 w Ostrzeszowie, ale i - dzieciaki z okolicy.

Ostatnie takie wydarzenie miało miejsce we wrześniu, kiedy to odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 2 w Ostrzeszowie. Tym razem będziemy w aż dwóch placówkach. Będzie to nasz kolejny występ w Szkole Podstawowej nr !, gdzie na co dzień trenujemy, gdzie też spora ilość dzieciaków chodzi na zajęcia. Natomiast, będzie to nasz debiut w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Rojowie. Od dwóch lat - w tamtej szkole - organizujemy Otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy Ostrzeszów. Tym razem postanowiliśmy odwiedzić tą szkołę w ramach Spotkaj się z Mistrzem. Mamy mnóstwo gadżetów dla uczniów z tych szkół i mamy nadzieję, że dzieciaki będą dobrze bawić się na tych zajęciach - mówi prezes UKS - u PIAST, Jarosław Krzywaźnia. 

Spotkania z uczniami z Ostrzeszowa i Rojowa odbędą się już dziś. Zajęcia poprowadzą Kamil Nalepa i Adrian Spychała.

Patronem medialnym UKS PIAST POPRAWA OSTRZESZÓW jest Radio Eska. 

piast

i

Autor: FB UKS PIAST OSTRZESZÓW
piast

i

Autor: FB UKS PIAST OSTRZESZÓW

Doda, Edyta Górniak czy Agnieszka Chylińska? Rozpoznaj po wersie piosenki!

Pytanie 1 z 10
"To nie ja skradłam niebo"