ock

i

Autor: Ludomir Grabowski/Ostrzeszowskie Centrum Kultury - Fb

Polował na ptaki i ustrzelił naprawdę... DOBRE KADRY - ZOBACZCIE "Sekretne życie lasu" w OCK-a

2022-02-18 12:07

Ostrzeszowskie Centrum Kultury zaprasza na ciekawą lekcję przyrody. Tutaj w Galerii w Ramach Piętra cały czas oglądać można wystawę ponad 30 fotografii ptaków, jakie wykonał lokalny pasjonata przyrody Ludomir Grabowski. OCK-a zaprasza również na finisaż wystawy, który odbędzie się 4 marca. Podczas niego odbędzie się spotkanie z fotografem.

Polował na ptaki i ustrzelił naprawdę dobre kadry. Takie buszowanie w leśnej gęstwinie i mierzenie do ptaków z obiektywu jest zupełnie legalne i jakże cenne. Możemy teraz bez ornitologicznego doświadczenia i bez wycieczek do lasu podejrzeć wyjątkowe i rzadko spotykane gatunki ptaków. Wystarczy zajrzeć do Ostrzeszowskiego Centrum Kultury. Tutaj cały czas oglądać można wystawę ponad 30 fotografii ptaków, jakie wykonał lokalny pasjonata przyrody Ludomir Grabowski.

Jak zdradził autor, najwięcej radości przynosi mu nie tyle zrobienie zdjęcia czy filmu, lecz sam proces tworzenia i historia z nim związana, dlatego podczas wystawy podziwiać można także film z kulisami powstawania fotografii. 

Informuje Ostrzeszowskie Centrum Kultury.

Uchwycone ptaki to gatunki często płochliwe i rzadko spotkane, więc tym bardziej warto wybrać się do OCK-a i bez wyjeżdżania z miasta odwiedzić las i jego lokatorów.

Warto również wybrać się na finisaż ekspozycji, podczas którego odbędzie się spotkanie z autorem fotografii. Wydarzenie odbędzie się 4 marca o godzinie 18:00 w OCK-a. 

Sonda
Czy byłeś kiedyś w jaskini?
Reprezentacja w skokach narciarskich wrócila do Polski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE