osp

i

Autor: OSP Ostrzeszów

OSP

OSP Ostrzeszów - po raz drugi - największym zwycięzcą budżetu obywatelskiego

2023-10-27 10:55

OSP Ostrzeszów już po raz drugi największym zwycięzcą budżetu obywatelskiego. Bo tak, jak i w poprzedniej edycji aż dwa projekty strażaków - ochotników zyskały największą liczbę głosów. Druhowie na tym poprzestać nie planują i już teraz myślą o kolejnych zadaniach, które będą zgłaszać do przyszłorocznej edycji budżetu.

Zakup aparatów powietrznych oraz ubrań specjalnych, czyli już po raz drugi - nie jeden, a dwa zwycięskie zadania OSP Ostrzeszów w budżecie obywatelskim. Bo tak jak i w ubiegłorocznej edycji - jako jedyni - strażacy - ochotnicy zdobyli najwięcej głosów w dwóch kategoriach.

Na tym jednak poprzestać nie planują i już teraz myślą o kolejnych zadaniach, które chcieliby zgłosić do przyszłorocznej edycji budżetu.

Bardzo się cieszymy, że mieszkańcy mają do nas zaufanie, bo to na pewno dzięki nim udało nam się pozyskać dofinansowanie na te zadania i będziemy mogli je zrealizować. Teraz trwa burza mózgów, bo chcielibyśmy w następnej edycji postawić na zadanie, które będzie bardziej dla mieszkańców, bo tutaj są realizacje tak bardziej dla nas, chodzi o sprzęt, który wykorzystujemy w codziennych akcjach. Wiadomo, że nasze bezpieczeństwo przekłada się na bezpieczeństwo mieszkańców, ale chcielibyśmy, by nasz projekt w przyszłorocznej edycji był bardziej skierowany - właśnie do mieszkańców - mówi Angelika Włodarczyk z OSP Ostrzeszów.

W tegorocznym głosowaniu mieszkańcy oddali blisko 2000 ważnych głosów. Projekty OSP Ostrzeszów zyskały ich nieco ponad 470.

Quiz. Czy potrafisz czytać ludzkie emocje?

Pytanie 1 z 8
Kiedy ktoś mówi Ci: "zostaw mnie w spokoju", to co robisz?