prezenty

i

Autor: pixabay.pl

BOŻE NARODZENIE

Dołącz do zbiórki i - Podaruj Dzieciom Święta

2023-11-16 10:48

Pierwsze podarki już są - ale jeśli chcecie dołączyć do akcji, macie na to czas do 30 listopada (a nawet chwilę dłużej). Podaruj dzieciom z rodzin zastępczych radosne święta - zachęca Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrzeszowie i zaprasza do udziału w przedświątecznej zbiórce prezentów.

Kredki, kubki, zabawki, kosmetyki, czy elektro gadżety. To coś na każdą kieszeń - więc każdy może dorzucić swoją cegiełkę.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrzeszowie organizuje przedświąteczną zbiórkę prezentów dla dzieci z rodzin zastępczych.

Planujemy - w połowie grudnia - zorganizować takie przedświąteczne spotkanie dla naszych dzieci z rodzin zastępczych. Dlatego też, postanowiliśmy poprosić naszych mieszkańców, jak i lokalne firmy o pomoc w przygotowaniu tego. Generalnie, chcielibyśmy aby było to wsparcie rzeczowe, a nie finansowe, które zostanie przeznaczone na przygotowanie prezentów dla tych dzieciaczków. Każdy - zarówno osoba prywatna, jak i firma - spośród tej listy rekomendowanej, którą utworzyliśmy może coś wybrać i przynieść bezpośrednio do nas - mówi Monika Czwordon, kierownik pieczy zastępczej. 

W powiecie ostrzeszowskim jest obecnie 70 dzieci przebywających w rodzinach zastępczych, często wieloosobowych, bo samych kandydatów na rodziców zastępczych cały czas jest niewiele.

Listę rekomendacji - znajdziecie poniżej. 

zbiórka

i

Autor: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrzeszowie
zbiórka

i

Autor: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrzeszowie

Z którym politykiem dogadałbyś się przy wigilijnym stole? Możesz sie zaskoczyć!

Pytanie 1 z 11
Jaka jest Twoja ulubiona potrawa wigilijna?